PhoneTorch v2.0.1.n95 Türkçe (n95 flashı beyaz yakma) İlk Kez Maxicepte!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cellchuck

cellchuck

Üye
5700 da çalışırmı acaaba
?

kaptanlar

kaptanlar

Üye
6120c tede olurmı bütün fls acma pro ları denedim olmadı insallah bu olur

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Mehmet Abi program içn çok teşekkürler yalnız bu program focuslamayı bozabilir çünkü sürekli focuslama yaptıgı için flaşı yakabiliyor.Düz şekilde yaksa sorun yok ancak bu şekilde bence telefona zarar verebilir...

oski99

Üye
Zararlı mı program bnde 5800 var phonetorch attım.ßazıLarı flaşı bitio felan dior._?sakıncalı mı_?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok sık kullanmayalım arkadaşlar ben pek uzun kullandım bi sorun olmadı yinede dikkatli olun yinede

--------------- Ekleme ---------------

Mehmet Abi program içn çok teşekkürler yalnız bu program focuslamayı bozabilir çünkü sürekli focuslama yaptıgı için flaşı yakabiliyor.Düz şekilde yaksa sorun yok ancak bu şekilde bence telefona zarar verebilir...

Evet Anılım haklısın ama sürekli yakan bi program bulamadık şimdilik bunla idare edicez

M4TK4P

M4TK4P

Üye
valla helal teşekkürler...

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşim soğol.

mehmet-şahin

mehmet-şahin

Üye
Telefonun flaş ını el feneri olarak kullanıpta ne yapacaksınız çok ihtiyacınız varsa alın bir el feneri bu yöntemle hem telefonun piline hemde telefonun flaşına zarar verebilirsiniz

l3lacktorn

Üye
sagol bi deneyeyim bakalım inş güzeldir

bark_41

bark_41

Üye
mehmetciğim n95 kesik kesik yanıyor ya bu,s.o.s modunda yani,bu biraz sinir bozucu:)kesintisiz yanan üst versiyon çıkınca koca bi başlık at,alnından öpüp teşekkür edeyim:)ha kardaş...

nefesimsenin

Üye
selam dostum benim n95 imd işe yaramadı sertifika hatası diyo tavsiyen nedir acaba...

bark_41

bark_41

Üye
nime,,cepler doldu anahtarlar flash bellekler kısacası küçük teknoloji cihazları hayatımızın her yerine,her anına girdi,bide elfeneri mi taşıyalım:) yazda geldi üzerimizde mont da yok ki ceplerine el feneri,fotoğraf makinesi,cep telefonu koyalım:)yani nime diyecegim o ki,hepsi tek bi cihazda olunca taşımasıda kullanmasıda kolay oluyo:)yaa:)

--------------- Ekleme ---------------

kardeş önünde uzun ince bi yol var,ilk önce bu proğramların telefonuna yüklerken sertifika hatası vermemesi için telini hackleyeceksin bunun içinde sitede sertifika ile ilgili bölümler var,aslında kolay bir iş ama bilmeyince çok zor geliyo,ben de okuya okuya öğrendim öyle yaptım...

ağrılı_kral

ağrılı_kral

Üye
Ben programı indiremdm bir türlü serti
Fika sor0nu var yardmcı olursanz sevnrm

merdemyar

merdemyar

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler :oke:

aa-tolga

aa-tolga

Üye
bunun e52 için olanını arıyorum...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Mükemmel ötesi :good:

notron

Üye
düz n95 lerin 8 gb olmayanların flasını sürekli yakabilirsiniz bu programla deil tabiki ctrlight die bi program var onun la tabi program haricinde telefonun led flash lambasınada ufak bi mudahele gerekiyo ben yaptım bizzat süper çalısıyor.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Detaylı anlatta hepimiz bilelim:hmmm

Üst Alt