Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 7 v1.0.0 HD
Asphalt 7: Heat 1.0.0 HD [Google Play]

14.08.2012 Çalışan SD Dosyası(offline ver)

Rootlu Kullanıcılar

Apk:
OBB:
TB Dosyası:

Yükleme İşlemi
1. Önceki sürüme ait APK + OBB + SD dosyalarını silin.
2. APK yükleyin.
3. OBB dosyasını 'sdcard/Android/obb/' içine kopyalayın.
4. TB Dosyası içindekileri Titaniumbackup klasörüne kopyalayın ve Sadece Veri yüklemesi yapın.
5.Oyunu çalıştırın.

Rootsuz Kullanıcılar
APK: (muzhiwan versiyon)

Yükleme İşlemi
1. APK yükleyin
2.
OBB dosyasını 'sdcard/Android/obb/' içine kopyalayın.
3.
Oyunu çalıştırın.

OBB

Oyun ilk çalıştırmanızda kapanır ise obb klasöründe obb dosyasının (main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM.obb) olup olmadığını kontrol edin.
Eğer yoksa obb dosyasını tekrar kopyalayın.(sdcard/Android/obb/com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM)

16.07.2012 NOT
Lisans kontrolü istemeyen, grafik ve beyaz yol sorunu bulunmayan yeni APK Dosyası

APK Link:

SD Link:

GLZip_2.1 XP:

GLZip_2.1 Vista_Win7:

Yükleme Ayrıntıları
1-Oyunu Kurun
2-İndirdiğiniz amz uzntılı sd dosyasını GLZip yardımıyla klasöre çıkartın.
3-Dosyanın içindeki sdfiles klasörü içindeki herşeyi sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files konumuna kopyalayın (klasör yoksa kendiniz oluşturup atın) ve oyunu çalıştırın.

Siyah Ekranda Kalanlar İçin
Oyunu kapatmadan home tuşuna basarak ev ekranına geçin ve tekrar oyuna dönün çalışacaktır.

Beyaz yol ve Grafik sorunu için bir çözüm
( Dan38 sürümü ile birlikte bu sorun ortadan kalktı sayılır ancak desteklemeyen ve sorun yaşayanlar olursa bunu kullanabilir)

Modifiye edilmiş dosyayı sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files/data/DeviceConfig klasöründeki ile değiştirin ve oyunu yeniden açın

Bunlar da ~N.A.W.Y~ arkdaşımızın düzenlemiş olduğu dosyalardır.

içinden çıkan klasördeki dosyalardan birini

sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files/data/DeviceConfig bölümüne atın.

Galaxy S optimize adlı klasör kendi telefonuma göre optimize ettiğim grafik ayarlarıdır.

Grafik ayarları için minimum gereksinimler:
Düşük: Adreno 205 üstü + 800 Mhz İşlemci + 300 Mb Ram (İdeos x5 vb)
Orta: Adreno 205 üstü + 1000 Mhz İşlemci + 512 Mb Ram (Galaxy S+,
Xperia Pro,Neo V vb)
Yüksek:Mali 400 + Çift Çekirdek 1200 Mhz İşlemci + 768 Mb Ram (Galaxy S2,S3,One X vb)

(benim telefon biraz modifiyeli olduğundan bu farklı
:ehe
Galaxy S Optimize:PowerVr 540 (280 Mhz) + 1400 Mhz + 512 Mb Ram

A7_TB:

UYARI:
Bu dosyayı leveli ileri olanlar kullanmasın çünkü tüm verileriniz değişecektir.

Sizler için GameCIH ve GameGuardian hile yöntemi anlatıyorum (yapmak isteyenler için tabi)

1-Career veya Quick Play yarışlarından birini açarak yarışa başlıyoruz
2-Yarış içindeyken bir tane para bonusu alıyoruz ve hile programına geçiyoruz
3-Aldığımız para bonusunun değerini hile programından aratıyoruz (ör:1100)
4-Sonra yarışa devam ederek bir para bonusu daha alıyoruz ve tekrar hile programına dönüyoruz
5-Hile programından + veya Bigger diyerek yeni para miktarını buluyoruz
Ör:1. aldığımız bonus 1100 ve 2. aldığımız bonus 1100 olsun sonuç olarak 1100+1100=2200
6- Şimdi 2200 değerini değiştirerek (99999999 vs yapın) değeri kilitliyoruz
7-Son olarak oyuna devam ederek yarışı bitiriyoruz ve işlem tamam kazandığınız para 9999999 oldu :D

Resim
(Büyük halleri için resmin üzerine tıklayın)

Video
[video=youtube;F2OpJVLCIIA]http://www.youtube.com/watch?v=F2OpJVLCIIA[/video]

İnternette bir tane para hack var ancak ekleyen kişi kendi hesabını kaydettiğinden Gameloft Live'a bağlanınca sizin hesabınıza yeni hesap açılıyor ve profilinizdeki tüm para sıfırlanıyordu dolayısıyla pek işe yaramıyordu.
Bu nedenle kendi hazırlamış olduğum TB dosyasını ekliyorum. Üstteki resimlerden de görüldüğü üzere epey bi para var :D Ayrıca oyunda profil aktif etmedim. Gameloft Live hesabınıza bağlandığınızda sizin adınıza profil oluşacak ve para kendi hesabınıza kaydedilecektir

Play Link:

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM

Evet beklenen oyun asphalt 7 play de yerini aldı

Nasıl Yüklenir ?

Sonra (veya Başka bir program ile )Torrent dosyasını çalıştırıp indirme yapın

.apk dosyasını programı ile çıkartın (winrar varsa .apk yi .zip yapın çıkartın)

İçinde apk ve sd dosyaları çıkacak

apk yi yükleyin ama oyunu çalıştırmayın

Sd dosyasını Sdcard/Android/Data nın içine Atın

Oyunu Çalıştırın

Not:Oyun çince olarak karşınıza çıkacak bunu ayarlardan degiştire bilirsiniz

İyi Oyunlar!

PME4L arkadaşımızın paylaşımıdır. Alternatif olarak eklendi.

Bir çok Asphalt 7 sürümü ortalıkta dolaşmaktadır. Kendim bir tane sürüm indirmiştim. Google Play'de çıkan resmi sürümdür. Oyunu oynadım ve bitirdim. Hiçbir sorun çıkmadı. Gayet sağlam çalıştı. Paylaşmak istedim.

Asphalt 7 SD DATA dosyaları: | | | |

Kurulum:

1) Önce APK dosyasını telefonunuza kurun ve çalıştırmayın.
2) Titanium Backup yedeğini hafıza kartınıza atın ve Titanium Backup ile yedeği geri yükleyin. Geri yüklerken Uygulama+Veri'yi seçin.
3) SD DATA parçalarını indirin. 1. Parça'ya sağ tıklayıp klasöre çıkarın ve içindeki Android klasörünü hafıza kartınızın içine atın ve değiştirme sorularına EVET deyin.
4) Oyunu çalıştırın. İlk açılışta hata verip kapanacaktır. Endişelenmeyin. Şimdi tekrar SD DATA'yı hafıza kartınıza atın.
5) Oyunu tekrar çalıştırın. Güle güle oynayın.
Furkan Güneş'in konusudur. Alternatif olarak eklendi.

• Beğen
Tepkiler: fastbrian, cempasa, B.BUSKUT ve 18 diğerleri

Dampierre

Dampierre

Üye
Tesekkurler bekledigim oyundu

valent

valent

Üye
Teşekkürler paylaştığın için

İncİnat

İncİnat

Üye
:tşk: süper oyun az önce yükledim

canaytekin

canaytekin

Üye
harıka paylasım elıne saglık

PriZm

PriZm

Üye
Teşekkürler:oke:

Superfan

Superfan

Üye
:tşk:

sek00

sek00

Üye
:tşk:

masarati

masarati

Üye
galaxy s i9000 hangisi oluyor

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
i9003 için hangisini yüklemem lazım pls...

Matador03

Matador03

Üye
Emeğine sağlık :oke:

fixana1

fixana1

Üye
Paylaşım için Teşekkürler.

canaytekin

canaytekin

Üye

oqlahoma

Üye
konuyu çok kısa yapmışsın biraz oyunu eleştir sonra denenen cihaz listesi yap

canaytekin

canaytekin

Üye
bırde grafıkler cok dusuk geldı ı phone gameplay vıdeolarındakı grafık kalıtesını goremedım bı de oyun daha google play de ve gameloftun sıtesınde gozukmuyor oyunda bı sıkıntı olabılırmı

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
konuyu çok kısa yapmışsın biraz oyunu eleştir sonra denenen cihaz listesi yap

Kaç gündür oyunu bekliyordum heycanıma ver :D
Açıkcası oyunun dökümanlarını yabancı sitelerden topladığım için elimde yeterli bilgi bulunmuyor diğer yönden asphalt serisini anlatmaya gerek varmıdır bilmiyorum :)

bırde grafıkler cok dusuk geldı ı phone gameplay vıdeolarındakı grafık kalıtesını goremedım bı de oyun daha google play de ve gameloftun sıtesınde gozukmuyor oyunda bı sıkıntı olabılırmı

Oyunda bir sıkıntı olduğu doğru ancak bu apk dosyasından kaynaklı değil çünkü bazı kişiler oyunun çok iyiy çalıştığını söylüyor. Ancak bahsettiğiniz gibi diyenlerde yok değil ve bunlardan biride benim :) Oyunu yükledim WiFi ile dosyayı indirdim açtığımda ise acayip bir yavaşlık, grafiklerde eksiklik ve düşük kalite ile karşılaştım.

Uygulamanın indirdiği sd dosyasını silerek WVGA dosyasını denemeyi düşünüyorum.

oqlahoma

Üye
Kaç gündür oyunu bekliyordum heycanıma ver :D
Açıkcası oyunun dökümanlarını yabancı sitelerden topladığım için elimde yeterli bilgi bulunmuyor diğer yönden asphalt serisini anlatmaya gerek varmıdır bilmiyorum :)
oyunu anlatmayacan zaten :) grafikleri felan filen :) ama kendi telefonunda çalıştıran arkadaşlardan bilgi toplayarak çalışan cihaz listesi yap ki herkez emin olsun mesala benim konularıma bak gangstar rio nova 3 felan

klongs

klongs

Üye
​markette asphalt 7 yok indirmeyin

Üst Alt