Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

cntzlm

Üye
Selamlar arkadaşlar güncellenen .apk media fire dan silinmiş tekrar upload edebilirmisiniz ? teşekkürler..

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar arkadaşlar güncellenen .apk media fire dan silinmiş tekrar upload edebilirmisiniz ? teşekkürler..

Linkler güncellendi.

Mediafire'a apk dosyasını yükleyince uyarı işareti gösterdi bu nedenle başka bir siteye upload ettim. Sanırım gameloft hala upload sitelerinden linkleri kaldırtıyor.

cntzlm

Üye
Linkler güncellendi.

Mediafire'a apk dosyasını yükleyince uyarı işareti gösterdi bu nedenle başka bir siteye upload ettim. Sanırım gameloft hala upload sitelerinden linkleri kaldırtıyor.

Teşekkürler büyük bir ihtimalle içerikler için gameloft sürekli kontrol ettiriyor...

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşlar düşük grafik sorununu çözdüm.ve birkaç mod yaptım.isterseniz paylaşabilirim:oke:

PriZm

PriZm

Üye

içinden çıkan klasördeki dosyalardan birini

sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files/data/DeviceConfig bölümüne atın.

Galaxy S optimize adlı klasör kendi telefonuma göre optimize ettiğim grafik ayarlarıdır.

Grafik ayarları için minimum gereksinimler:
Düşük: Adreno 205 üstü + 800 Mhz İşlemci + 300 Mb Ram (İdeos x5 vb)
Orta: Adreno 205 üstü + 1000 Mhz İşlemci + 512 Mb Ram (Galaxy S+,
Xperia Pro,Neo V vb)
Yüksek:Mali 400 + Çift Çekirdek 1200 Mhz İşlemci + 768 Mb Ram (Galaxy S2,S3,One X vb)

(benim telefon biraz modifiyeli olduğundan bu farklı
:ehe
Galaxy S Optimize:PowerVr 540 (280 Mhz) + 1400 Mhz + 512 Mb Ram

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869 ve Superfan
Superfan

Superfan

Üye

içinden çıkan klasörün içindeki dosyalardan birini

sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files/data/DeviceConfig
bölümüne atın.

Galaxy S optimize adlı klasör kendi telefonuma göre optimize ettiğim grafik ayarlarıdır.
benim telefona benzer donanımlı telefonlarda da sorunsuz çalışması lazım(Xperia Pro,Neo V vs)

konu sahibi isterse dosyayı konuya ekleyebilir.ama lütfen başkaları izin almadan (ç)alıntı yapmasın

Asphalt 7 ' yi kurmadım.Ama bu çoğu kişinin işine yaracak bir paylaşım.O yüzden :tşk:

Simiagul1

Üye
arkadaşlar galaxy note'da açan varmı ben oyunu açıyorum tanıtım geliyo sonra home tuşuna basıyom alta atıp görev yöneticisinden tekrar açıyorum genede girmiyo oyundan atıyo yardım edinn!!

- - - Eklendi - - -

Oh ya sonunda calıştırdım :D
Sorun Benim dosyaları attım yerle alakalıymış ben files ve sd files dosyalarını direk files klasörü açıp içine atıyodum sonra sdfiles içindekileri filesin içine atınca düzeldi :) Eline emeğine sağlık harbiden cok emek harcamış yapmışsın:)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

içinden çıkan klasördeki dosyalardan birini

sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files/data/DeviceConfig bölümüne atın.

konu sahibi isterse dosyayı konuya ekleyebilir.ama lütfen başkaları izin almadan (ç)alıntı yapmasın

Grafik ayarları için minimum gereksinimler:
Düşük: Adreno 205 üstü + 800 Mhz İşlemci + 300 Mb Ram (İdeos x5 vb)
Orta: Adreno 205 üstü + 1000 Mhz İşlemci + 512 Mb Ram (Galaxy S+,
Xperia Pro,Neo V vb)
Yüksek:Mali 400 + Çift Çekirdek 1200 Mhz İşlemci + 768 Mb Ram (Galaxy S2,S3,One X vb)

(benim telefon biraz modifiyeli olduğundan bu farklı
:ehe
Galaxy S Optimize:PowerVr 540 (280 Mhz) + 1400 Mhz + 512 Mb Ram

Telefona özel rom yükleyip overclock yapma vakti geldi :eller:

hellthelast1

Üye
Beyler oyunu indirip istenilen yere attım.. girmiyor oyuna ekran öyle kalıyor telefonum xperia arc

PriZm

PriZm

Üye

hellthelast1

Üye
anladım ama son kullanılan listesine nerden giricez :))

hellthelast1

Üye
Yok kardeşim.. aynen yaptım dediğini yine aynı fark eden birşey yok

hellthelast1

Üye
sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files dosyaları buraya kopyaladım

PriZm

PriZm

Üye
sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files dosyaları buraya kopyaladım
o files klasörünün içinde direkt data klasörü ve birkaç dosya var değilmi? eğer dediğim gibiyse oyun arc ile uyumsuzdur.

hellthelast1

Üye
evet uyumsuz sanırım.. normalde atınca hemen calısması lazımdı.. az evvel underground shift yükledim direk calıstı..

Üst Alt