RM-559 V40 Symbian Anna V7.5 TÜRKÇE -[SORUNSUZ]-

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Anna V7.5' i daha önce aramışmıydınız?

• Evet duymuştum

Kullanılan: 1 16.7%
  • Evet, bir çok kez aradım.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır haberim yok

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

sulo6465

Üye
emeğe saygı arkadaşları gerçekten çok teşekkür ederim nokia nın sitesinde x6 ya uygun olmayınca çok üzülmüştüm ama bu konuyu yeni gördüm gerçekten çok teşekür ederim Sonuçta bizde 750 tl verdik x6 ya 550 tl verip c6 alanlardan neyimiz eksik nokia x6 uı neden dışlıyorsun :)))))

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
emeğe saygı arkadaşları gerçekten çok teşekkür ederim nokia nın sitesinde x6 ya uygun olmayınca çok üzülmüştüm ama bu konuyu yeni gördüm gerçekten çok teşekür ederim Sonuçta bizde 750 tl verdik x6 ya 550 tl verip c6 alanlardan neyimiz eksik nokia x6 uı neden dışlıyorsun :)))))

Teşekkürler kardeşim :) Nokia neyi düzgün yapıyor ki zaten ? Bir cihaza 5mp çift led flash koyuyor ondan sonra yeni cıkardıgı telefon flashsız oluyor baska özelligi oluyor bir tane herşeyi tam mükemmel telefon yapmazlar.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Ulumemo kardesım ıkı ıstekte bulunabılırmıyım.Ben ugrastım ama sonuclandıramadım.
ılk ıstegım ev ekranında wıdgetları koydugumuz bır sayfa var ıkıncısı bos duruyor bırtane daha wıdget ekleyebılecek ekran araya atılabılırmı?
ıkıncı ıstegımde nokıa maps calısır hale getırılebılırmı?

bu ıstedıklerımde olursa Nokıa kendını kapatsın :))))

benım yaptıgım degısıklık orıjınal 3x4 muneye cevırme oldu ancak onu basarabıldım.Daha otesı benden daha ustalar yapabılır dıye senden ıstemeye karar verdım.sımdıden tesekkurler.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Ulumemo kardesım ızının olursa bırkac bılgı daha yazabılırmıyım.Konuya bır suru mesaj yazdım sonucta sıkıntı olmasın.
Mutlaka benım gıbı orıjınal olmasını calısmayan uygulamaların calısmasını ısteyenler vardır.

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Ulumemo kardesım ızının olursa bırkac bılgı daha yazabılırmıyım.Konuya bır suru mesaj yazdım sonucta sıkıntı olmasın.
Mutlaka benım gıbı orıjınal olmasını calısmayan uygulamaların calısmasını ısteyenler vardır.

Ev ekranı önceden denediğim cfw lerde de olduğu gibi yani ikincisi hep boş onu bir türlü anlayamadım.
Maps hakkında hiç bir fikrim yok ancak bende çalışıyor az önce denedim.
Acaba flashlamadan önce Nokia Firmware Editor ile içine gömülse sorun giderilmez mi denedin mi?
Yorumlarınızı asla esirgemeyin :)

Bu sıralar sınavlarım olduğu için takip edemiyorum kusura bakmayın

• Beğen
Tepkiler: sherpasherpa
sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
arastırmalarım sonucunda artık telefonu son noktasına getırdım.Ovı maps artık calısıyor formda bulunan map sıs dosyası vardı attım kurdum calısıyor.Ev ekranı s60v5 lerde kesınlıkle 3 uncu bır ekran eklenemıyormus ne yazıkkı.Tmgswitch programı ıla evolve tema orıjınal x7 temayı bırlestırınce eksık ıkonlar anna olarak tamamlanıyor evolve tema oluyor daha guzel bır gorunume kavusuyor.Nfe ıle menuyu benım tercıhım boyle oldu dıkey 3x4 yatay 6x2 seklıne cevırılebılıyor.Bir dıger widget merak edenler varsa yıne formda bulunan n8 orıjınal widgetları nat geo cnn dıgıturkweb tv gıbı calısıyor eklenebılıyor.Bundan dahada otesı yok artık baska arastırmama gerek kalmadı hersey tamam daha ustu ıstenıyorsa n8 x7 n9 onlardan bırını almak lazım :)

Hocam tekrar tesekkur ederım x6 yı apayrı bır noktaya getırdın sayende cok guzel oldu elıne saglık.

• Beğen

weyis

Üye
hocam indirdim daha kurcalayamadım ama güzel duruyor.
sherpasherpa
hocam ovi maps in linkini verebilir misin bulamadım forumda.

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arastırmalarım sonucunda artık telefonu son noktasına getırdım.Ovı maps artık calısıyor formda bulunan map sıs dosyası vardı attım kurdum calısıyor.Ev ekranı s60v5 lerde kesınlıkle 3 uncu bır ekran eklenemıyormus ne yazıkkı.Tmgswitch programı ıla evolve tema orıjınal x7 temayı bırlestırınce eksık ıkonlar anna olarak tamamlanıyor evolve tema oluyor daha guzel bır gorunume kavusuyor.Nfe ıle menuyu benım tercıhım boyle oldu dıkey 3x4 yatay 6x2 seklıne cevırılebılıyor.Bir dıger widget merak edenler varsa yıne formda bulunan n8 orıjınal widgetları nat geo cnn dıgıturkweb tv gıbı calısıyor eklenebılıyor.Bundan dahada otesı yok artık baska arastırmama gerek kalmadı hersey tamam daha ustu ıstenıyorsa n8 x7 n9 onlardan bırını almak lazım :)

Hocam tekrar tesekkur ederım x6 yı apayrı bır noktaya getırdın sayende cok guzel oldu elıne saglık.

Valla Tolga kardeş helal olsun sana :) Sorduğun soruları kendin çözdün çözümlerini de bizimle paylaştın. Katkılarından dolayı bende sana cok teşekkür ederim.:good:

• Beğen
Tepkiler: sherpasherpa
sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Ulumemo sen konuyu acmasan turkcelestırmesen x6 nasıl boyle olacaktı ben tesekkur ederım.Elıne saglık tekrar.

myilmaz5

Üye
teşekkür ederim kardeşim güzel bir uygulama olmuş yükledim cayır cayır çalışıyo
ama otomatik tuş kilidine girince atıyor. x7 temayıda yükledim ama olmuyo.
bide ovi map de sorun yaşayanlar yedekleyip yaparlarsa sonra yeniden yüklemeyle map geliyor.

bi ricam var meego n9 teması bulamadım link atarmısınız.
ayrıca bide belle yaptın mı x6 ya adamın ham maddesisin dicem valla ;)

• Beğen
myth_237

myth_237

Üye
Sağol kardeşim tam istediğim birşeydi

• Beğen
Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkür eden arkadaşlar bende sizlere teşekkür ederim faydalı olduysa ne mutlu bana 326 kez indirilmiş teşekkür edip yorumunu esirgemeyen tüm arkadaşlar bende size teşekkür ederim

darkwings35

Üye
bende bugün yükledim hiç bir sıkıntı yaşamadım. http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...si-icin-5-farkli-cfw-15-04-2012-a-541173.html linkinde nasıl yükleme yapılacağı ayrıntısıyla yazılmış. videoya göre iş yapmadım sadece yazılanları uyguladım. sorunsuzca yüklendi yalnızca bağlantı kısmına geldiğimde ana ekrana döndü. diğer her şey çalıştı. onuda x7 temasıyla hallettim. her şey için teşekkürler. sayenizde sıkıldığım telimi yine sevdim.

• Beğen

FermaNHat

Üye
"Çok teşekkürler eline sağlık şimdi yükledim biraz kurcalicam ana ekran problemi yaşadım birde verdiğin linki indirip deniyorum şimdi :) Çok sağol"

--------

"qtn_debug_pe_failed_at_startup" diye bir hata veriyor sürekli menu tuşunda ve bir türlü telefonun kilit kodunu bulamadım offline modda kaldı telefon ve bir türlü klavye çıkmadı denedim mesaj bölümünü felan :S yardımcı olursanız sevinirim :S bu fw ile standart kod olmuştur dedim 12345 denedim olmadı :S

-------------

Arkadaşlar bir hard reset denedim oldu. Mesajımı silmedim sorun ne bakın aynı sorunları yaşayanlarda Hard Reset denesinler. Teşekkürler...

marqhen

Üye
öncelikle teşekkür ederim. şu ana kadar kullandığım 10-15 cfw içinde en şık görünümlü olanı bu. şimdi kullanmaya başladım. klavyenin açılmaması gibi bir sorun vardı ama hallettim onu da. şimdilik başarılı duruyor. ellerine sağlık.

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
ya ben temadan memnunum fakat tus kılıtı 50.sn otomatık ktlyordu duzenlemek ıcn grdm brdn ana ekrana attı smdı 5 sanyede pat gdyor dogru durust bsy yapamyorum otomatk olarak ktlenyor nasl cozecez bu olayı lutfn yardmcı olun.

Tui

Üye
Biliyorum bişe sorucam size ama kızacaksınız. Araştır diyeceksiniz :)

Lütfen Ustatlar bunu yüklemek için nasıl bir yol izliyeceğim.? Bana bunun gibi cfw yükleme rehberi varmı forumda bulamadım.

Birde benim telefonumun versionuda v40.2 olmak zorundamı?

King@r

Üye
Daha bugün indirip yükledim.. yorumların birkaçına baktım.. eline sağlık fakat bi sorum var çok şarj yer mi..

ayrıca bir daha orjinalını yükleyebilir miyiz..

Tui

Üye
cfw deki smart2go var maps larda onun üstüne tıklıyorum ama çalışmıyor? sizde varmı böyle bir sorun

Üst Alt