C7 Hack' RM-675_014.002 yeni yazılım yüklendi..

Sponsorlu Bağlantılar

realtarkan

Üye
Kardeşim harikasın ya cok saol . Yükledim ve kullanıyorum . Cok kolay anlattıkarın dışında hiçbirşey yapmaya gerek yok ki . Neyse ben uygulama yükliycem tekrar saol.

Silinen Üye 627977

Kapalı Hesap
teşekkür ederim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

guyau

Üye
arkadaşım bir konuda yardım edermisiniz benim product kodu farklı ve benim amacım türkçeye çevirmek nasıl yaparız bu verdiğin dosyayı flashlasak bi sorun olurmu dil türkçeye donermi

guyau

Üye
değerli arkadaşım verdiklerini sırasıyla yaptım telefonum türkçe oldu sana çok teşekkür ederim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim sorun olmamasına sevindim, biraz geç cevap verdim ama yapmışsın hayırlı olsun.

rust

Üye
adım adım anlatım isteyen arkadaşlar...

işte adımlar

1. phoneix çalıştır.
2. connections yazan yerde usb-rm675 yazdığından emin olun. yazmıyorsa tıklatıp seçin.
3. uygulama penceresinin en altında soldan sağa doğru olmak üzere
ready rm-675/mecut firmware sürümü
gözükecektir.
4. şimdi sırayla ... flashing ... firmware updates ... tıklayın.
5. rm_675_013_000_m008_8GB.fpsx dosyasını indirmemiş olan arkadaşlar veya indirmeye vakti olmayanlar :)
options tıklayın ... rm_675_013_000_m008_8GB.fpsx kırmızı olarak gözükecek ... seçin ve delete tıklayın ... eminmisin diye sorucak evet diyerek cevaplayın...
6. şimdi refurbish e tıklayın ve işlem bitene kadar bekleyin. telefon açılıp pin kodu sorana kadar hiçbir işlem yapmayın.

hala yapamayan varsa valla dicek bişi yok.. :D

kesin çözümdür. 10 adet farklı c7 de denenmiştir. HACK işlemi %100 başarılıdır.

starsley arkadaşa teşekkür..

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

tornisten

Üye
cok tesekkurler starsley beni 30lira vermekten kurtardın hersey anlattıgın gibi teşekkürler:oke:

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun oldu phonixle yazılımdan sonra oldu birkaçkere denedim oldu kendi tarayıcısından ovi magazaya gir orda nokian için ovi magaza indir var ben öyle yaptım

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşım bu 8gb lik dosyayı ben indirdim sileyimmi o olmadan yazılım oluyormu benim indirdigim dosya adedi fazla mı bazı sitelerde 9 parça filan yazıyor kafam karıştı ben naviden tamamını ve senin hacklı dosyayı indirdim o 8gb lik dosya 1. küsür gb doğrusu gözüm korktu yazılım için yardımcı olurmusun

ROBOTX

Üye
yüklerken dondu phoenix çmktü telefonum daha 1 saat önce aldım xD şimdi dead phone usb flashing deniyorum ihşallah yapıcaz :D

ilhan34

Üye
deniyorum şimdi cevap yazarım başarılı olursam

----------Eklendi @ 22:24:23 ---------- Yazıldı @ 22:22:36 ----------

deniyorum şimdi cevap yazarım başarılı olursam tşk ler

ROBOTX

Üye
sıvadım biraz ama yaptık ellerine sağlık :D

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar yazılımdan sonra hard format atarsanız birkaç uygulama gidiyor tekrar yüklenmiyor ovi magaza ve ovi haritalar gibi ancak tekrar phonixle bu yazılımı atarsanız düzeliyor bilginize

iasl

Üye
çok çok çok teşekkür ederim phoneix ile sonunda oldu, elinize sağlık süpersiniz :)

fatih982

fatih982

Üye
bende bugün teli hackladım başka bir kaynaktan bilgi edindim ama buradaki paylaşım içinde ayrıca teşekkürler

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
arkadaşlar bu işlemlerle telefonu hacklersek anna yüklemesinde bi sorun olurmu?

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Yurtdışından aldığım telefonumu güncellemek için Turkcell tabanlı Türkçe firmware'i navifirm ile indirdim zaten, verdiğim hack'li dosyayı onun RM-675 dosyasına kopyalasam işlem olabilir mi ? Yoksa illaki euro firmware'i indirmem gerekiyor mu tekrardan ?

Birde bu 8GB ismindeki yaklaşık 1.7 GB yer kaplayan dosyayı indirmesek de oluyor mu ? Tümünü seç diyerek dosyaları ekledim, sonra 8GB ve daha sonra hack olmuş hali ile değiştireceğim dosyalar hariç kalan hepsini indirdim..Daha önce indirdiğim Turkcell firmware'in 8GB dosyası ile hacked olmuş dosyayı kombine etsem olur mu ? Yoksa illaki euro firmware mi inecek ? Zaten server yavaş indiriyor..Tekrar tekrar 2GB dosya indirmek istemiyorum

laz6116

laz6116

Üye
Merhabalar;
ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Check USB connection!
Unable to get phone info from update server 0x8401F121
Unable to get phone information from Update Server

bu hatayı veriyor ne yapmalıyım?

laz6116

laz6116

Üye
Arkadaşlar Anlatılan şekilde İlk başta kendi pc de denedim yukarda yazdığım hataları veriyordu.
Sonrasında birde arkadaşın pc de denedik sorunsuz problemsiz oldu. Benim pc de sorun vardı sanırım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Şuan C7 telefonum türkçe ve normalde oyun oynarken arada bir kendılığinden kapanıp açılıyordu, suan o problemde yok.

Üst Alt